1 499 Kč doprava zdarma
Vyhledávání
Akční nabídka
Katalog
Výrobci

O nás

O nás

Rybářské potřeby Doctor Fishing vznikly v roce 2013. Jsme sice nová společnost, ale rybaření se věnujeme více než 20 let.

A proč rybářské potřeby Doctor Fishing? Rybaření je náš život a pomocí rybářského obchodu ho chceme propagovat na vyšší úrovni než doposud. Předávat dál naše poznatky v rybaření, tak i sdílet vaše zkušenosti. Nejvíc nám chyběla v rybářských obchodech ta pohoda a příjemný pocit z nakupování. Přátelský přístup obsluhy. Člověk se kolikrát bál na něco zeptat, aby si nepřipadal špatně. To u nás neplatí. Respektujeme každého rybáře a jeho vlastní taktiky a zkušenosti a pro ty, kteří ještě tápou máme spoustu rad, tipů a triků jak být na rybách úspěšní.

I při výběru nabízeného zboží bereme v potaz jeho kvality a použitelnost. Nechceme rybářům prodávat a nabízet věci, u kterých jsi nejsme jistí jestli splňují tyto kriteria. Šetříme tak i váš čas a peníze. V dnešním nepřeberném množství výrobců a výrobků je opravdu těžké se orientovat. Společně s vámi a našimi kamarády, kteří se v rybařině pohybují už řadu let zařazujeme do naší nabídky jen odzkoušené a prověřené produkty.

Cílem Doctor Fishing jsou spokojení zákazníci a hlavně úspěšní rybáři. Jestli se chcete přesvědčit o tom, že to myslíme opravdu vážně, zkuste využít našich služeb.

 


 

Machát Jan

 

S rybařením jsem začal už jako malej kluk. Mezi 11 až 16 rokem jsem s mým dobrým kamarádem Martinem Valdou (možná více známý jako Lorpio) trávili většinu času u vody a za zimních večerů jsme se učili o rybách, o jejich chování a zvycích. Když se na to dnes zpětně podívám a vidím, že většina dnešní mládeže už nic takového nezná a je to škoda.

 Od 17 let jsem propadl hlavně přívlači společně s nejlepším kamarádem a dnes i společníkem, Jirkou. Hlavně vláčení na rychle tekoucích řekách. Zážitky, které si ponesu do konce života, bych tu popisoval asi dlouho.

Jak tomu asi osud chtěl můj nastávající švagr mě vzal jednou na ryby na novomlýnské nádrže na kapry. Tím dnem se vše změnilo a já propadl kouzlu sportovní kaprařiny. Nikdy předtím bych neřekl, že lov velkých kaprů může být tak adrenalinový zážitek. Všichni co provozují sportovní rybolov asi ví o čem mluvím.

 


 

Jiří Toufar

 

Jako kluk jsem měl rybářský lístek pouze na pstruhovou vodu. K rybám mě a mého bratra přivedl kamarád. Měli jsme chatu v Borači u Tišnova kudy protéká řeka Svratka. Byl to perfektní rybářský ráj. Dodnes si pamatuju, jak rodiče ještě spí a já se ráno potichu kradu s bratrem na ryby.

V pozdějším věku na střední škole jsem společně s nejlepším kamarádem Honzou začal rybařit i na  mimopstruhových vodách. Spolu jsme jezdili na rybářské výpravy. Postupem času jsem se i já nakazil syndromem  jménem KAPR. Dnes můžu hrdě prohlásit, že jsem všestranný rybář, ale přívlač je pro mě stále srdcovou záležitostí.

 


 

Radim Ondráček 

 

K rybaření mě přivedl můj taťka, kdy jsme celá rodina jezdili hlavně na Brněnskou přehradu. V té době jsem nejvíc ryb chytal na lískový proutek. Hned v první třídě mě táta přihlásil do rybářského kroužku. Zkoušky jsem skládal ústně. V té době jsem ještě neuměl pořádně číst a psát. Dokonce mám doma někde diplom, že jsem se stal nejmladším členem Rybářského svazu MO - Brno 1, to se psal rok 1985.

Svoji první rybu s rybářským lístkem jsem chytil na revíru Svratka 3, byl to cejn a do smrti nezapomenu, jak mi taťka gratuloval a oficiálně vítal mezi rybáře :-)

Roky plynuly a já získával cenné rybářské zkušenosti, jak od taťky tak i jeho rybářských kolegů. Na rybách jsme tenkrát byli každou možnou volnou chvíli. Jezdilo se tenkrát hlavně na řeku Dyji kolem Bulhar a hlavně do míst dnes už napuštěných Novomlýnských nádrží.

Někdy v prvním ročníku střední školy se mi dostal do rukou časopis Kajman, kde jsem se poprvé dočetl něco málo o nových rybářských technikách a hlavně o lovu velkých kaprů na naprosto neznámou a divnou věc - Boilies. A když jsem se na Mušově potkal s legendárním CT Jizera, bylo jasno. Vidět v akci Jardu Vítka , Milana Zelenku a Zdeňka Vaška se všemi těmi věcmi, o kterých jsem jenom četl, to byla paráda. Už tehdy jsem věděl, že kaprařina bude můj životní cíl.

V roce 2006 jsem pověsil na hřebíček stavařinu a stal jsem se prodejcem rybářských potřeb. Prošel jsem řadou obchodů v Brně a teď sem dostal skvělou příležitost a dostal jsem se k Doctor Fishing. Není nic lepšího, než když vám je práce koníčkem. Mám rád komunikaci s lidmi a kluci z Doctor Fishing právě razí tuto myšlenku. Rybářské potřeby nejsou jen obyčejný obchod se zbožím. Je to i taková klubovna, kde se potkáváte s ostatními a kde řeč rozhodně nestojí. Navíc zde můžu využít mé dlouholeté zkušenosti a předávat je dál mladým nebo začínajícím rybářům.