1 499 Kč doprava zdarma
Vyhledávání
Akční nabídka
Katalog
Výrobci

Doprava

Doprava

 

S DPD doprava ZDARMA od 1499,- Kč 

Nechte si vaši rybářskou výbavu zaslat zdarma, stačí si objednat rybářské zboží minimálně za 1499,- Kč a nebude vám účtováno dopravné!

​Při platbě dobírkou se hradí doběrečné 35 kč.​ Jedná se o zpoplatněnou službu od dopravních společností.

Pro kompletní dopravu a platbu zdarma použijte platbu převodem.

 


Osobní odběr

Někdo preferuje převzetí zboží "z ručky do ručky", proto Vám nabízíme možnost osobního odběru objednaného zboží na naší kamenné prodejně. Platba zboží probíhá také "z ručky do ručky" :). Na nic a nikoho nečekejte a vyzvedněte své zboží třeba po cestě z práce.

 


 

 

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice , kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Převodem

Dobírkou

129,- Kč vč. DPH

149,- Kč vč. DPH

 


 

Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Díky SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím  www.ceskaposta.cz/zmenadispozice , kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Převodem 

Dobírkou

124,- Kč vč. DPH

144,- Kč vč. DPH

 


Jelikož společnost DPD se naží jít s dobou a zvedá nároky na doručení a životní prostředí, tak nám opakovaně zvedli ceny za dopravu, proto jsme nuceni tuto cenu upravit.

Přepravní společnost DPD doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání vaší objednávky. Potvrzení vám přijde na mail ihned, jak budou všechny položky z vaší objednávky skladem. Zboží na další den zasíláme každý pracovní den, pokud je objednávka přijata do 18:00.

 

Zboží je doručováno v pracovní dny 8:00-18:00, přesný čas dodání vám pošle kurýr v den doručení.

Převodem

Dobírkou

179,- Kč vč. DPH

214,- Kč vč. DPH


Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na infolince DPD: 841 700 700